Odsłon : 210 Pobierz jako plik iCal

Miejsce: Wydarzenie w trybie online!
Data: Piątek 11.12.2020 r. Godz.11:00 - 12:30

Jak wygląda życie studenckie na kampusie amerykańskiego uniwersytetu? Jak wyglądają zajęcia na uniwersytecie w USA? Jakie są wymogi dotyczące zgłoszeń na studia pierwszego stopnia? Prezentacja Julii Dickenson odpowie na te i wiele innych pytań. Jej autorka jest absolwentką Summa Cum Laude Auburn University i stypendystką programu Fulbrighta na Uniwersytecie Opolskim.

?  Wydarzenie online w języku angielskim, na platformie Zoom. Rejestracja do 10 grudnia, godz. 20:00,
przez formularz >> https://form.jotform.com/203283362549357

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Uwaga! Link do wydarzenia zostanie przesłany zarejestrowanym osobom na adres mailowy podany przy rejestracji.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Uczestnictwo w Wydarzeniu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na utrwalanie i wykorzystanie wizerunku uczestnika zgodnie z Regulaminem.

W razie wątpliwości sprawdź godziny pracy lub skontaktuj się z wybranym działem biblioteki.